Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní počítač do 21.000 Kč.

Ahoj
Chystám se kupovat nový herní počítač, ale vůbec se nevyznám v počítačích.Potřeboval bych pomoct s výběrem PC Na " www.czechcomputer.cz " , tím myslím sestavit si svůj vlastní výkonný počítačový set (Pc, Monitor,Sluchátka (Bez reproduktorů),Klávesnici a Myš a hlavně Sestavení PC Odborníkem).Rád bych se vlezl do 20.000Kč Maximálně do 21000 (S DPH).
Díky za všechny návrhy.

Takže Vám všem moc děkuji za pomoc. :-)
Ted´ už doufám, že to stači vše objednat a vyzvednout si to na svojí poště i seskládané.
Kdyby s tímhle nákupem měl někdo zkušenosti, tak bych ocenil, kdyby mi napsal, jaký má na to názor.
Díky :-)