Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepínání klávesnice

Dobrý den
Před nedávnem jsem měl pozvaného odborníka na odvirování PC a od tě doby mám problém z klávesnicí na hlavním panelu zmizela ikonka jazyků pomocí ní šlo přepínat mezi anglickou a českou a znaky například podtržítko je na jiné pozici než bylo občas se prohodí mezi sebou znak "Z" a "Y" mě se to jeví jako odposlouchávač klávesnice ale na druhou stranu si říkám že by se tak hloupě upozorňoval na sebe. díky

systém WXPhome

Tak si vlez do ovladacie panely - klavesnica a skontroluj tam ze jake jazyky klavesnice su nainstalene a jaky jazyk je prednastaveny.

P.S. sorry nie ovladacie panely - klavesnica ale ovladacie panely - miestne a jazykove nastavenia a tam mas na druhej karte tlacitko na nastavenie vstupnych zariadeni (plati pre XP). Da sa tam aj povolit ten panel klavesnice.