Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávač videa

Zdravím, neznáte nějaký přehrávač, ve kterém když přehraju nějaký film v nízké kvalitě, který má třeba 700mb a on ho převede do full hd.Tohle jsem viděl u jedné televize, ve které když jste spustili takový film, tak ona ho přehrála ve full hd.

Kazda TV robi nejaky upsampling, kvalita toho zavisi od vyrobcu a ceny TV, ptz treba si uvedomit ze ten TV si musi kazdy druhy pixel vymyslet a to neni nic jednoduche, a nebude to ziadne realne HD ale len trochu zjemnene a zaoblene hrany.

Prehravace softwarove robia vacsina upsampling sami, ale len jednoduchy (zaoblenie a rozmazanie hran). Ale co ine maju robit. WMP to robi urcite, neviem jake prehravace pouzivas.