Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LAN v TV

Dobrý večer. Zítra jdu kupovat televizi (nějakou LED LCD). Tak pročítám různé recenze a nikde nemůžu najít, k čemu je v televizi Ethernet (LAN vstup). Může mi někdo jednoduše vysvětlit, k čemu je to dobré, jestli má smysl za toto připlácet.
děkuji všem

nejsem si jist jestli umí zrovna sdílet soubory ze síťových disků - tv by musela nějak překonat zabezpečení dané přístupovými právy (dané zjednodušeným nebo normálním sdílením). nejspíš by se muselo zabezpečení disku s filmy snížit na použití hrůzy jako everyone.

pravděpodobnější je, že přístup na síť používají pro zobrazovaní streamu v síti, který vysílá nějaká aplikace: třeba vlc, nebo dodávaný sw výrobce televize pro domácí pc.