Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UBUNTU

Kdo má zájem o Linux UBUNTU a to sada 1x live a 1x instal je k mání. Nutno si pro ně dojít osobně na Pankrác,Praha 4.Samozřejmě zdarma.Mám celkem 3 sady navíc.Piště na: vlasto@volny.cz a já Vám odepíši a domluvíme se.
vlasta

Ono to vypadá tak, že ten, kdo to chtěl už to má. A zrovna u Ubuntu je dost rychlý vývoj a alfa verze jsou prakticky bezproblémové. Myslím, že od Breezy k Dapperovi to bude pěkný skok (já mám původně KUbuntu 6.04 Flight3 skoro denně aktualizované). Mám dojem, že se Ubuntu objevilo i v časopise Linux+ . Navíc ve shopu Linuxsoft.cz jsou Cd a DVD s mnoha distribucemi již od 30 kč.