Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktivace Windows XP

Dobrej
Já si přeinstaloval windows Vista na XP Home SP3 a asi po 5 dnech jsem si ho aktivoval. Pak mě symbol klíče s tím kolik mi zbývá počet dnů do aktivace zmizel, tak jsem si myslel že je windows aktivovaný. Dnes jsem zapínal PC a napsalo mi to hlášku že počet zbývajících dnů do aktivace je 5 a jestli chci aktivovat systém windows. TAk jsem dal aktivovat, ale ono mi to napsalo že sytém windows je již aktivován. TAk ted se jenom bojim aby mi to po pěti dnech nehodil neco jako že jsem ho neaktivoval a byl jsem v pytli s daty a celou prací.
Jestli někdo víte co s tím tak předem děkuju za reakce
Ondra

Přes Internet to dělá stroj, po telefonu se člověk dovolá po chvíli na normálního operátora, který pomůže. Není důvodu to neudělat, pokud má člověk všechno legální. Ono i ta aktivace není bezchybná - kdyby byla, nemuseli by být operátoři.

Jako me se o nic nejedna, pokud se tam bude zobrazovat jen ta hláška i budoucnu. Ale já se jen bojim o to že se mi zablokuje windows. Proto se ptám, pokud už nekdo neco podobneho zazil.
PS: neda se microsoft support kontaktovat e-mailem?
Dik Odra

ne kazdy si windows kupuje xd,jinak zkus do google napsat aktivator win xp sp3 urcite ti to neco najde treba tehle navod na youtube Nebudeme sem dávat odkazy na warez, díky. (karel) nvm jestli zrovna tenhle funguje ale podle komentaru asi jo

jo a abyste me nemeli za pirata tak ja mam win koupeny ale kamosovi sem je takhle jednou aktivoval ale to uz je dlouho takze si to moc nepamatuji cim jsem to delal

nabehne to di prihlasovaci obrazovky muzes zadat heslo a jako se prihlasit aale nic nenabehne jen se zobrazi tabulka s aktivaci a dal se nedostanes to pak nvm jak resit ale jest jiny kamos to takhle mel ale zprovoznil to pak ale to fakt nvm jak ale je to nelegalni no ale ty lamy na to nepridou kamosovi to neodhalily u xp a ted ani u 7 jenom utech xp musis mit vypli aktualizace a u win 7 jen hlidat ktery stahujes ale u xp nejdou vubec zadny

je to z originaliho windows XP instal. CD s originalnim klucem. Prej je potreba smazat nejaka skripta ktera brani v aktivaci, to stoji na strankach microsoftu, ale ten postup je dost slozity, nejake to hrabani se v biosu nemam rad

Tak este raz a pomaly, pokial mas originalne cd a COA stitok nie je dovod preco by to nemalo ist. Pokial si si cd a s/n pozical od kamosa je to jasne preco to nejde, pretoze je to viazane na hw a jedna aktivacia uz prebehla.
Neviem preco sa bojis telefonatu, na sk maju dokonca bezplatne cislo, mozno aj v cz, snad sa nebojis toho, ze ti operator povie, ze ten windows je uz aktivovany na inej masine a ze ho proste len skusas ukradnut? Vsetky problemy, ktore mas s aktivaciou sa riesia cez hotline MS. Telefonicky samozrejme.