Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zapnout notebook

ahoj, vždy když zapnu notebook tak se mi objeví černá obrazovka a na ní bílím písmem napsáno tot:
Intel UNDI, PXE-2,1 (Build 082)
Copyright (C) 1997 - 2000 Intel Corporation

For Realtek RTL8100E/8101E Fast Ethernet Network Adapter v1,02 (060529)
PXE - E61 : Media test Failure, check cable
Pxe - m0f : exiting pxe rom.
Operating System not found
Děkuji za odpověď.
Upravena velikost písmen. (karel)

Ahoj lidičky,mám podobný problém NB Toshiba problém je v tom že ho zapínám někdy na 4x a někdy na 25x než naskočí jinak je černá obrazovka a nebliká ikona HDD ale potom vše funguje bez problému HDD je ok vyzkoušeno v jiném NB Bios nastavení ok.

To fakt nikdo neví co s tím je????

ze ho zapínám někdy na 4x a někdy na 25x než naskočí jinak je černá obrazovka

to vypada na vadnou grafickou kartu. GK je bud samostatna nebo je integrovana na zakladni desce.