Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samozapínání PC

Dobrý den, měl bych tento problém. Dával jsem do PC novou grafickou kartu MSI RX 3800(zdroj mám 350W). Dal jsem jí tam a poté jsem se dozvěděl, že nemám 6 pinový konektor. Tudíž mi jen zčernal monitor a nic víc. Tak jsem do PC vložil starou GK a co se nestalo. Jakmile jsem zezadu zapl spínač na zdroji tak PC automaticky naskočilo, jelo 5sekund(byla černá obrazovka) a vyplo, a pořád tak dokola. Nevíte co s tím? Prosím o rady, děkuju mockrát

té základovky se bojím, uvítal bych spíše ten zdroj, přece jenom je to levnější záležitost. Ale aji v opravně mi říkali, že to je základovkou, tak jen doufám, že se mýlili. Ale jak mohla odjít zákl. deska, když jsem tam dal grafickou kartu? to nemá vliv na to ne?

Skus najprv iny zdroj (z ineho PC nadratovat na test) s tou povodnou grafikou ktora urcite sla.
Ked nepomoze tak doska asi. Mohla odist pri strkani mechanicky (zlom) alebo elektricky (ked si to strkal so zdrojom zapojenym v 230V tak je na slote napatie alebo neboli este vybite kondiky - nepockal si par minut po odpojeni z 230V apod).
Najskor je v haji zdroj ale over si aj ze mas tu kartu strcenu v slote poriadne / dostatocne.
P.S. mozes skusit aj clear CMOS preistotu.