Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor AMD Athlon II Neo K625

Dobrý den, chtěl bych se zeptat/poprosit...Jak kvalitní a výkonný procesor to je? chtěl bych poprosit o nějakou malou recenzi (pokud se najde) hledal jsem nějaké testy či recenze ale našel jsem je jen na starší model k125...

Takže:

kancelařina (MSO 2k3 s pluginy pro 2k7) - velmi agilní, žádně seky, okamžitá odezva
video (DivX, XVid, Matroska, DVD /přes flashku/) - vše OK, kousal se mi jen mořský svět od Samsungu
internet (používám "enkový" wifi přenos) bez nejmenšího problému

Nic jiného na tom nedělám, asi by to zvládlo i nějakou starší pařbu (ta integrovaná grafika není vůbec špatná). Jestli o tomto notýsku uvažuješ, měl bys vědět, že to má lesklý displej (ale to jsem při výběru /narozdíl od mých kolegů/ preferoval), lesklý dekl (zasere se to hned) a poněkud vystouplou baterku. Jinak mám pouze superlativy. Slovy Gluma: "můj milášek" (a to jsem o svých předešlých NTB zdaleka nemohl říct).