Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Nokia E5-souhrn dotazů

Zdravím,
tak jsem si udělal radost a pořídil novou Nokii E5.
Mám ale pár dotazů,tak kdyby někdo měl zkušenost, nebo věděl,budu rád:)
Na surfování po netu mám datový tarif, když ale surfuju,může se tak dít přes připojení Vodafone Live!? nebo mám používat GPRS?V podstatě jsou tam tyto dva profily nastavené a nejsem si jist,který z nich.Nerad bych měl na faktuře za telefon xx tisíc..
Druhá věc jsou OVI služby.Co jsem vyčetl, navigaci mám zdarma, tedy mám to chápat tak, že i asistovanou?Nebo jen offline verzi?A ostatní OVI služby, předpokládám, že vše by mě mělo upozornit na to, že jde o placenou službu a nerad bych se to o placení dozvěděl až z faktury.

Poslední věc,aspoň prozatím je:používal jsem kecálka-ebuddy.Byl jsem s ním nadmíru spokojen a ušetřil mi hromadu peněz,proto bych si podobnou aplikaci nainstaloval i do nového telefonu.Bohužel pro E5 není zatím vydaná verze buddyho.Neznáte někdo nějakou alternativu?
Díky za tipy a rady....

Ebuddyho jsem nakonec našel na ovistore zdarma, zaskočilo mne,ale, že nebyl přímo na get.ebuddy.com, kde nebyla nokia E5 na výběr.

Jinak neví někdo co s tím,že mi nejde odpovídat na poradně jak píšu na začátku? háže to 404,stránka nenalazena...