Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se Windows

Zdravim, sestra dala na notebooku aktualizovat system (windows xp home) a vyplo se ji to, když to chci opětovně zapnout naskočí modrá obrazovka na půl sekundy a resetuje se, když dám spustit v nouzovém režimu, tak to udělá to samý, nevíte co s tím? :(

naboototovat z instalačního cdčkoa, zvolit první možnost R opravit. potom chkdks c: /R, restartovat, poukud nepomůže znovu nabotovat z cd, pokračovat dál a po F8 (souhlas se smlouvou) dát druhou možnost R opravit. Pokud selže vykopírovat data v jiném pc a začít čistou instalaci xp.