Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 625, Audio Device on High Definition Audio Bus

Ahojte,
mám Win XP Prof SP2, Notebook HP model HP 625,
a prosím o radu s ovladačem Audio pro Notebook HP 625.
Po instalaci těchto 2 ovladačů od HP:
1) Zvukový ovladač IDT High-Definition (HD)- sp48147.exe
a dále:
2) Ovladač modemu LSI High-Definition Audio (HDA) pro systém Microsoft Windows- sp47185.exe
se mě stále zobrazuje 1 chyba ve Správci zařízení, že:
Další zařízení: Audio Device on High Definition Audio Bus
. Stav zařízení: Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)
Nevím kde a co chybí ve Windows
Na stránkách HP není jiný ovladač pro Audio.
KB888111 je instalován.
Zvuk jde z NB, (nevím ale jest-li i do HDMI) přesto bych rád, aby to bylo bez této vady ve správci...
Předem děkuji za pomoc s vyřešením problému.
Tom

Keby to bolo pre HDMI tak by to malo byt nejak sucasne s ovladacom grafiky, ten si instaloval ktory?
Daj sem link ak sa da na tie ovladace na www.hp.com (dufam ze to instalujes odtial)

BTW. nainstaloval si najprv ovladace chipsetu?
P.S. jaky to ma chipset? Stiahni ovladac chipsetu z webu vyrobcu chipsetu. Inac dobre by bolo nainstalit aj tie "Operating System - Enhancements and QFEs" obe.

To bude ovladac ATI HD Audio (HDMI), mel jsem to same u klasik pc s grafikou ATI. Ovladac jsem nasel na strankach ATI.
Nebo se to da zjistit v Everestu co to je, co je potreba za ovladac.

Chci se jeste zeptat jestli jsi instaloval XP? Byl nejaky problem? Vse ok az na ten HD zvuk? Chci si ho taky koupit a dat tam Xp. Dik za odpoved.

Před několika dny jsem si koupil uvedený notebook a Windows XP jsem nainstaloval cestou nejmenšího odporu, tj. s přepnutím v BIOSu disku SATA do modu IDE. Po instalaci všech driverů, které k notebooku davají na stránkách HP k dispozici, jsem skončil ve stavu popsaném v tomto příspěvku. Pak jsem sestudoval ze článků zveřejněných na internetu zhotovení instalačního CD s ovladačem SATA. Po provedení instalace Windows XP na disk v modu AHCI a po dodatečné instalaci audio ovladačů (sp48147.exe) diskutované chybové hlášení zmizelo a vše je OK.

Dobry den, po instalaci win xp SP3 a nainstalovani vsech driveru, mam problem s microfonem. Nedrzi zatrhnuti pouzivat digitalni microfon a stale to preskakuje na klasicky mic a tim padem mic nejede. Funguje jenom s dig. mic. Prosim o radu co s tim. Fiedler