Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi internet na 2 PC

K internetu se připojuju přes wifi. V počítači mám wifi kartu na ní R-SMA konektor a na střeše anténu.
Co potřebuju k tomu aby mi šel internet i na druhém počítači?
Tam nemám žádnou kartu a nemí ani síťovku (je to vykopávka), potřebuju jen aby na něm šel net.
Na obou je Win XP SP3.

Net bez síťovky nepůjde, takže každopádně je třeba nějakou do staršího PC přidat. Buď klasickou pro připojení přes kabel nebo wifi pro připojení vzduchem. Pak se koupí nějaký router, který má odpojitelnou anténu s R-SMA konektorem a do něj zapojíš svojí dnešní anténu (wisp umět nemusí). Nakonec to musíš správně nastavit (nejjednodušší bude asi nechat vše na automatice).

Takže pokud to dobře chápu tak si koupím TP-LINK TL-WR543G a TP LINK TF-3239DL. Kartu TP LINK TF-3239DL dám do počítače, druhý PC má síťovku na desce. Vyndám anténu z PC, přišroubuju ji do TP-LINK TL-WR543G, propojím s oběma PC pomocí síťového kabelu. Je to tak?