Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení PC

Dobrý den.Mám problem s PC.Poslední dobou je takové zpomalené.

Občas se mi stane ,že i když na PC nic nedělám je využití CPU na 90 procent.
Hra která mi před tím jela naporosto plynule na HIGH se teď seká na LOW (Combat arms).
A dokonce i flash hra (!).

Dělal jsem test superAntispyware a našel par virů ale to nepomohlo.

P4 2.90
NV 6600 GT
1 GB ram
Win XP sp3

defragmentace ti v ziadnom pripade nepomoze ani so zataziu CPU a ani s hranim hry. Vpodstate defragmentace nepomoze na nic, len niekto sa nudil tak to vymyslel. Ma to zavirene, rozdrbane Windows tak ze to vidim skor na reinstall. P.S> je mozne aj ze sa mu nieco prehrieva alebo nejaka HW zavada na zakl.doske apod.

defragmentace je kuriozita. nepomoze na nic je realita.

P.S. to malo vyznam ked doba vystavenia hlaviciek bola pol sekundy a OS cital pri starte jeden subor (msdos.sys). A nie dnes ked Win pri starte cita milion suborov konkurencne jak u blbych (hlavicka lieta medzi milion cistocne nacitanymi subormi)