Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pisnicka z reklamy na Orange 3G

Nevite nekdo nahodou, co to je za pisnicku v slovensky reklame na Orange 3G - jak je ten chlapek uplne sam v celym meste, pak jede v prazdnym metru a vyleze nekde, kde na nej uz vsichni cekaji? Dik!

[mod]Zmenim ti kategorii a pripomenu ti, ze tohle je IT poradna. (mif)[/mod]

To T-Mobile CZ se omlouvá pokud doba na odpověď je delší než 3 dny.
Celkově jejich maily jsou psany velice profesionálně.
Věty jako třeba:
"Dovolte nam, abychom se omluvili za casove prodleni pri zpracovani nasi odpovedi"
nebo třeba:
"Velice nás mrzí, že během používání vašeho přístroje nastaly potíže"

Jsou skutečně psány velice profesionálně.
T-Mobile CZ má asi nejlepší infolinku.