Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta - jakou?

Dobry den,
mam dotaz ohledne graficke karty.
Intel celeron 2,8 GHZ
NVIDIA geforce 8400 GS
eurocase 450 W (narazek na zdroj se muzete pozdrzet,do ted funguje v pohode)
MSI MS-7536
Kingston 2 gb
XP proffesional 32 b

Kdybych do teto sestavy koupil nejakou grafickou kartu okolo 4000,-,tak bych mohl hrat novejsi hry?O konkretnim modelu zatim nic nerikam.Mysleno jako cod6 apod..Nebo to potrebuje cely novy pc tzn. od procesoru po pameti?Do budoucna planuji koupit novy pc,ale ted nejsou penize.

Změna předmětu, původně: Graficka karta (LaKr) (Kráťa)

ano bude ti ji zdrzovat ja mam intel celeron d 3.06ghz zakladovku s pci-e 1 a koupil jsem si do toho nvidia gts450 jde to sice o neco lip ale jestli mas v planu kupovat novi pc tak si muzes kupit dobrou grafiku uz ted aby ti to aspon nejak zlepsilo jinak bych doporucoval nvidia nemusis ani tak drahou myslim ze by ti stacila i ta gts 450 co mam ja treba tahle http://www.alza.cz/gigabyte-n450oc2-1gi-d190747.ht m