Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení tiskárny

Ahoj, potřebuju poradit v tomto:

Mám stolní PC a notebook. K PC mám připojenou tiskárnu, notebook je k internetu připojený pomocí Wi-fi. Jde mi o to, abych mohl z notebooku tisknout (mám jej k PC připojený ethernetem a tiskárnu jako sdílenou). Stávalo se mi ale, že se mi rušilo wifi (internet) s připojením ke stolnímu PC. Vždy, když jsem se chtěl připojit k domácí síti, abych mohl tisknout, mi vypadlo wifi. Víte někdo, jak umožnit, abych byl připojený na obě připojení zároveň? Notebook je k internetu připojený jiným modemem než PC.

Jsem laik, proto ocením, když mi poradíte "polopatě". Předem Vám děkuji za odpovědi.

Fakty:

wifi (internet) s připojením ke stolnímu PC ..... K PC mám připojenou tiskárnu, ...

notebook je k internetu připojený pomocí Wi-fi.

Jde mi o to, abych mohl z notebooku tisknout (mám jej k PC připojený ethernetem

Pochopí niekto ????