Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém z USB Flash diskem

mám takový malý problém, pokud zastrčím USB Flash disk do USB tak se mi nezobrazí nabídka co s tím vloženým mediem chci dělat
V kolonce počítač se ani nezobrazuje disk, přitom ve správci zařízení se zobrazí jako velkokapacitní paměťové zařízení usb
dříve to šlo a najednou nemám na Kinqston dataTraveler 4GB ve windows7 přístup
pomoooc

zajímavý. Napadá mě, jestli si tu flashku nějaké jiné zařízení nenaformátovalo do jiného filesystému. Zkus, jestli jde zformátovat (ntfs, fat). Přijdeš tak o všechna data, ale to jsi zdá se přišel tak i tak :) Možná ale jetě chvíli počkej, třeba někdo přijde s lepším nápadem.