Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladač CDROM mechaniky pro WIN311

Obátil se na mne známý s žádostí zda nemám ovladač pro CDROM mechaniku pro Windows 3.11.
Nemáte někdo tušení, zda vůbec existuje a případně, kde jej sehnat?
Díky za typ, případně za radu, či dokonce za ovladač.

Je potřeba ovladač (volaný v Config.sys) - cdrom.sys nebo jiný, např. teac_cdi.sys, mtmcdai.sys ...
device=cdrom.sys /D:MSCD000

Dále systémový příkaz Mscdex.exe volaný v Autoexec.bat.
mscdex.exe /D:MSCD000 /M:20 /S