Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook ASUS F5N-problém se zapnutím

Dobrý den,

Jeden známej má u tohohle notebooku problém že když ho uplně vypne a potom zapne tak se rozsvítí jen dioda že se zapl ale nic se neděje tak se s ním musi ruzně zašramotit a pak po chvilce naběhne.Nevíte čím by to mohlo být?Začlo to dělat až když se tam nainstaloval Windows 7 před tím tam byli Visty.Děkuju.Jinač PC šlape uplně suprově akorát má chybné sektory na HDD mohlo by to s tím něco mít společnyho?

Děkuji za odpovědi.

Dobrý večer,ten problem mam taky :) jednou sel zapnout pak zas ne a tak se to dlouho opakovalo a ted nejde vubec....a nevim jestli ho mam nechat ve skrini nebo vyhodit :D nevíte někdo jak by to šlo opravit a co tomu může být???popřípadě kolik taková oprava stojí???

Dobrý den, měl jsem ten samý problém, ale napadlo mě, zkusit notebook rozebrat, vyčistit a složit. A mohu říci že to pomohlo, po pečlivém vyčištění mi notebook už do teď běží :) jen mám bohužel jeden problém. Nechce se mi ukládat čas a datum, a baterii jsem zkoušel vyměnit. Chtěl jsem jít do BIOSu ale zapoměl jsem do něj heslo :/ Nevíte jak to obejít ? :) Děkuji