Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdd svítí

Ahojte,
mám zapojený nový hdd a při zaplém pc jeho kontrolka furt svítí a ani neblikne.jinak vše ide.
Můžete mi prosím napsat jestli je s hd vše v pořádku??
Předem děkuji

Když nenapíšeš žádné informace, jak chceš, aby ti někdo poradil?

Kontrolka začala svítit sama od sebe? Hned po připojení a zapnutí? Co to je za typ disku - ATA nebo SATA? Je dioda signalizující aktivitu disku připojena na správný kontakt na desce?