Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje audio na MSI ms6837D - nemám ovladače na Win XP

Zdravím, mám jednu prosbu týkající se audia. Před několika dny sem přeinstaloval na mém notebooku MSI ms6837D
WINDOWS XP, a teď mám problém s tím, že mi nejde přehrávat žádný zvuk. Ovladače již nejsou dostupné na stránkách výrobce, a ať zkouším jakékoliv různé ovladače zvuku, žádný nejde. Vím akorád to, že před tím tam byl ovladač Realtek HD, jenže to tam byla Vista a né XP. Může mi někdo poradit???
Děkuji moc za každou odpověď.

Změna předmětu, původně: audio
To je problém vymyslet výstižný nadpis, co? (host)

Realtek ALC 883H ??

Nechápem. Na MSI ti leží driver ktorý potrebuješ, čo viac chceš.

Realtek Semiconductor Corp. High Definition Audio System Software Ver:R1.81
Installation and Setup

Driver Installation/Removal Procedure For Realtek High Definition Audio Codec:
================================================== ===============================

WDM driver for Win2000/WinXP : 5.10.0.5506
WDM driver for Winx64 : 5.10.0.5506

<<< For Windows 2000/XP/Vista x86/x64 (WDM driver) >>>