Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulomený USB konektor na modeme ICON 225

Zlomil sa mi konektor na mobilnom modeme ICON 225. V podstate sa nezlomil, ale sa vytiahol z púzdra a bude ho nutné prispájkovať na plošný spoj. Pokúšal som sa ten modem rozobrať, ale bezúspešne. Dá sa ten modem rozobrať bez toho, aby som poškodil plastový obal?

Neznám tento typ konkrétně, ale podle moji zkušenosti s plastovými krabicemi všeho možného včetně mobilů, je třeba opatrně hledat místa kde jsou zacvakávací packy a pokusit se prostřednictvím i několika nástrojů pouzdro otevřít. Poškození bývá vice méně průvodcem těchto operací. Ve výhodě bývají opravny, které disponují manuálem.