Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr skartovačky

ahojte,
sice to sem moc nepatri, ale verim ze hodne vas ma nejakou kancelar...

máte nějaký tip na skartovačku? nemusí to skartovat do naprosteho zničení, ale aby to vzalo alespoň 10 papíru se sponkama.. cd se skartovavat nebudou. cena co nejmensi :-)
at to proste neni ten model co jsme tady meli minule.. dali jsme do neho 8 papiru a on prestal fungovat.. navzdy :-D

diky za tipy

Obecně - čím těžší má hlavu, tím lepší bude. Pokud se podíváte na nože, pak to nesmí být plíšky ale spíše "kameny" čili ozubená kola. Plíšky se ohnou a kousnou.
Dobrá značka je EBA, ale taky si to nechává zaplatit. Nebrat pokusy typu Peach (ten název je příznačný, za víc totiž nestojí).