Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zaregistrovat knihovnu signer.dll ve windows XP

Pokouším se na
PC: DELL GX620
OS: Windows XP Prof SP3 + posledni patche k 14.11.2010
zaregistrovat knihovnu signer.dll (verze 4.6) pomocí příkazu regsvr32.exe signer.dll
(Knihovna se používá pro ověření uživatele s certifikátem k účtu u České národní banky přes weový prohlížeč.)
Knihovna se nezaregistruje. Nevyskočí žádné chybové hlášení.

Stará verze 2.5 - instalace a odintalace (regsvr32.exe signer.dll, regsvr32.exe signer.dll /u) funguje bez problémů.
Požádal jsem o pomoc na ČNB. Bohužel jsem první komu to nefunguje, ještě si nikdo nestěžoval, že by to nefungovalo.
Kontaktoval jsem autora knihovny, ale nechápe, proč by to nemělo fungovat.
Vyzkoušel jsem zastavit windows firewall a zastavit rezidentní štít antiviru, ale stále nic. Mě už nic jiného nenapadá.

Díky za každou pomoc. Wendy

zkus nouzový režim. hlášku o neúspěchu by to mělo dát. proces regsvr32 lze trasovat pomocí procmon a zjistit info co dělá.
---

kontaktuj autora dll, jestli by postačilo registrovat starší verzi, v nouzáku ji vyměnit za novou- jestli tam jsou stejné registrační vstupy a systém a knihovna to "zbaští".

nějaká zajímavá chyba v prohlížeči událostí?

Postup instalace podpory pro elektronický podpis (Activex Signer.dll):

1. Instalaci je nutné provádět jako administrátor systému Windows

2. Stáhněte Signer.dll (najdete po přihlášení do ABO-K v menu „Nápověda, dokumenty, kontakty“) a uložte do adresáře c:\windows\system32

3. Spusťte příkazový řádek CMD.

4. Nastavte adresář c:\windows\system32, kde máte uložen soubor Signer.dll.

5. Spusťte příkaz : "regsvr32 Signer.dll" a komponenta Activex se automaticky nainstaluje do systému.

6. Případná odinstalace komponenty se provede příkazem: "regsvr32 Signer.dll /u".

to je active x- máš povolený activex v prohlížeči?

Starší verze nepodporuje SHA-2 a brzy bude podporována pouze vyšší verze.

V EventVieweru je pouze chyba:

Parametr TraceLevel nebyl v registru nalezen. Bude použita výchozí hodnota 32.
Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Systém událostí modelu COM+ nemohl vytvořit instanci odběratele partition:{41E90F3E-56C1-4633-81C3-6E8BAC8BDD70}!n ew:{6295DF2D-35EE-11D1-8707-00C04FD93327}. CoGetObject vrátil hodnotu HRESULT 8000401A.
Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

"to je active x- máš povolený activex v prohlížeči?"
Při registraci knihovny snad nemusím mít povelený activeX???

Wendy