Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem místní disk (D:)

Nazdar lidi.pořád mi vyskakuje málo místa na disku (D:)...ale skoro nic tam neni jenom potrebne veci. uz si nevim rady..nevite co stim? Díky za Váš čas

Bože můj... To se potom nediv, že se to systému nelíbí. Poradil bych ti vyčištění disku (je na to nástroj ve win - odmazání tempů a jiného balastu), ale obávám se, že ti to moc nepomůže - ta partišna je vskutku miniaturní. Vypnout body obnovy by možná pomohlo, vypnout (zmenšit) swapák je taky cesta, ale to bys musel mít dostatek paměti.