Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor

Potřebuji si koupit nový monitor, ale chtěl bych poradit jaký. Jsem hráč her, ale mám grafiku ATI Radeon 4730, tak myslím že 19" by byl akorát. Co myslíte? A potřeboval bych aby byl co nejlevnější. Díky

loading...

To nebylo nic proti Asusům, to byl jen povzdech, že manažeři mají úchylný představy o tom, co lidi chtějí. Lidi to kupují, protože nic jinýho není a výrobci si myslí, že to lidi opravdu chcou. Jako třeba notebooky 16:9, nebo modrý vysokosvítivý diody úplně všude.