Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o radu na wifi

Dobrý den
Vím,že zde je asi hodně dotazů,ale nenašla jsem zde žádný k mému podobný.
Nainstalovala jsem nově windows xp jelikož mi přestal šlapat notebook.Nyní jsem chtěla napojit wifi připojení a úplně mi zmizelo hledat bezdrátové sítě.Nainstalovala jsem to špatně a mám raději notas vzít a jít k odborníkov?Děkuji moc všem za rady.

To máš čistou instalaci WXP? Bez ovladačů? Pak ti to šlapat nebude. Je třeba instalnout driver chipsetu, grafiky, zvukovky a síťovek (LAN a wifi). V tomto pořadí. Plus nějaké specialitky notesu (webkamera, či co tam všecko je).