Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí PC

Zdravím potřeboval bych poradit jak mile je pc v klidném chodu je vše v pohodě ale jakmile se spustí hra (call of duty 4) v nepravidelných intervalech tak pc zamrzne=nereaguje kursor mysi. u jiných her to nedělá.
Změna předmětu, původně: suty (DWarf)

Zdravíčko,
Zaprvé Call of Duty 4 neznám, ale předpokládám, že už to bude jedna z náročnějších her. Takže mě napadá zda to není např. RAM pamětí. Mě se třeba stávalo u WoWka, že to taky zamrzlo a musel jsem restart. Nakonec jsem přišel na to že RAm mělo vadný sektor paměti. Taky mě napadá zda máš dostatečně odváděné teplo z procesoru a zda se nepřehřívá.
A nakopnec mě napadá zda si call of duty nespouští při spuštění hry další proces, který zahltí činnost procesoru.
A zkus taky před zapnutím hry vypnout co nejvíce aplikací a procesů.