Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava

*Procesor: AMD Athlon II X3 440 (3.0GHz, 1.5MB, socket AM3, 95W) Box)
*Paměť: 4096MB RAM /800MHz DDR2 2x2048MB DUAL CHANNEL
*Základní deska: novinka!! MSI MB 785GM-E51, AM3, AMD785G, D3,
VGA+DVI+HDMI, GL, eSata, RAID, Heatsink, m-ATX
*Skříň: luxusní dle nabídky, zdroj 350W, P4, USB, Audio, CE PFC
*Pevný disk: 750GB Serial ATA/300 NCQ, 32MB cache, 7200RPM
*Mechaniky: DVDRW DUAL LAYER 20x, čtečka karet 24x-in 1
*Grafika: int. novinka!! ATI Radeon HD 4200. VGA Share Memory 512MB,
podpora DirectX 10, PCI-EX 16x volný slot
*TV: DVB-T a analog. TV tuner ,s dálkovým ovládáním (PAL+DVB-T)
*Příslušenství: instalační CD, návody a kabely
*Zvuk: 7.1 CH Windows HD Audio
*Síť: LAN 10/100/1000 Mb/s

Co říkáte na tuto sestavu je k tomu i monitor 22´ mys klavesnice a repraky

Vše chce 17 000 Kč

Luxusní je akorát ta cena, tedy pokud ji zaplatíš, tak prodejce se bude luxusně usmívat.

Deska (a vlastě i ta integrovaná grafika, která ubere ze systémové paměti) rozhodně není novinka, už je na trhu pár měsíců (mám ji doma).
Bedna se sračkovým zdrojem.
Monitor neznámýho typu.

Tuhle sestavu bych složil i s monitorem zhruba za 12 - 13 tisíc i se značkovým zdrojem.
Operační systém ti taky nenabízí. Ten stojí další 2300Kč (Win7).

Nebrat, v žádným případě, laciná sestava čekající na blbce, kterej za to vyplázne prachy, aneb - jak vydělat na lidské hlouposti. Už to, že ses přišel poradit, tě pasuje mezi ty rozumnější :-)

Ta deska je novinka asi stejně, jako já sumerský bůh srandy. Nevím co je to za bednu se zdrojem (ale tipuju potrat), netuším, co je to za disk (tipuju mořské gatě). Procesor je slušný (i na hry postačí), IGP zvládá akceleraci 2D i 3D (ale je to furt jenom IGP). Vlastně jsi nic konkrétního nenapsal: k čemu to má sloužit? Jaké komponenty to obsahuje? Je to nevyvážené až hrůza (CPU bych se nebál osadit ani do mírně herní sestavy, na kancl je zbytečný. Paměti je /vzhledem ke zbytku/ zbytečně moc - na kancl stačí giga dvě.). Ujasni si, na co to bude primárně určené. BTW: jako samohrajka (HTPC) je to moc žravé.

a co tento
*Procesor: Intel Core 2 Q9650 Quad Core, 3GHz, 1333FSB, 12MB cache, LGA775, 45nm, BOX
*Paměť: 4GB KINGSTON 2 x 2GB 1333MHz DDR3 ECC CL5 DIMM
*Deska: MSI P43-C51, P43+ ICH10, DualDDR3-1600, SATA2, GBLAN, ATX
*Skříň: např. luxusní ML 5412 Black Silver 450W PFC, display, 2xUSB
*Pevný disk: WD Caviar Green 10EARS 1TB HDD, SATA/300, IntelliPower, 64MB cache, AFT

*Mechaniky: ASUS BC-1205PT COMBO BLACK 5xBD-ROM/12xDRW/5xRAMRET,čtečka 24x-in 1

*Grafika: PALIT GeForce SONIC GTX460 1024MB GDDR5 (256bit),PCI-E, HDMI, 2xDVI, BOX

*Zvuk: 7.1 kanál High Definition Audio, SPDIF-out on board (koaxial i optical),flexible jack sensing (čip RealTek ALC888
*Síť: 10/100/1000Mbps (čip RealTek RTL8111B)
*TV: ASUS tuner MYCINEMA Philips7131 Hybrid SE s dálkovým ovládáním(PAL+DVB-T)
*Příslušenství: instalační CD, návody a kabely
*OS: k odzkouseni Windows 7 demo nebo Linux
*Záruka: na komponenty až 36 měsíců

A k tomu navíc:

Super LCD s úhlopříčkou 64cm a rozlišením FULL HD

Asus LCD VW246U 24'' wide, 2ms GtG, DC20000:1, repro, DVI, 170/160, 300cd/m2

Bezdrátový set klávesnice a myš:Chicony WUR-0108T, USB, CZ verze,černá barva
Reproduktory:MODECOM REPRO MC-5040 5.1 (5x7W+14W) Black

Ale 30 000 se mi zda moc :D a jinak to chci na HRY

jo, "luxusní" budka od EC (a předpokládám, že i s jejich shitózním zdrojem).. :-D

k tomu WD Green jako "systémový disk" a celé to je korunováno výprodejovými deskou a procesorem. Ne vlastně koruna je to, že to je s Linuxem, nebo Win7 bez nálepky.

Pokud to někdo komerčně prodává, tak u takového prodejce bych si nekoupil ani napájecí kabel.