Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nastavit heslo routra pri WPA-PSK/WPA2-PSK

Dobry,
Chcem nastavit heslo routra pri kodovani WPA-PSK/WPA2-PSK ale ked dam toto kodovanie tak sa mi tam nezobrazi kolkonka na zadanie hesla, ale pri kodovani napr. WEP sa mi zorazi to nechapem.
Router: GetNet GR-124W.
A nastavujem ho len cez IP adresu 192.168.1.1

ten tvůj velmi laciný getnet za svou pořizovací cenu nabízí i funkci client, což se jinde připlácí a druhak to ve své konfiguraci zřejmě nepotřebuješ.
můžeš říct proč sis teda koupil podezřelý shit, a dnes chceš radu po fóru, místo abys krám reklamoval u obskurního shitvýrobce/shitdodavatele?

A nastavujem ho len cez IP adresu 192.168.1.1

jeden tip by tu byl: nejsi připojený k nějakému isp (přeprodávači připojení), co má na wan straně stejný rozsah 192.168.1.x ?