Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi nekomunikuje (win7 x64)

Dobry den,

poridil jsem si wifi kartu TP-LINK TL-WN353GD, pouzivam Windows 7 (x64). Karta vubec nechce komunikovat s okolim, zobrazi seznam siti v dosahu, ale pripojit se nedari. Zepta se to na heslo ale pak to hned napise ze se pripojeni nezdarilo. Zkousel jsem aktualni ovladace od vyrobce i ovladace, ktere si nasel Windows sam. Obcas se podarilo ze se karta po pul hodine pripojila sama k siti, ale odezva byla 1-2x par milisekund, pak nekolik minut "vyprsel casovy limit zadosti" a nasledne se po chvili zase sama odpojila.

Nevite prosim nekdo co s tim?

Zda sa ze pre ten chipset zatial neexistuje poriadny driver pre 64bit Win7. Rovnaky problem ma viacero uzivatelov. Tuna su popisane dajake mozne riesenia na str. 4,5, pouzit driver pre 64bit WinXP alebo poeditovat daky .ini subor, alebo ina moznost vratit tu kartu predajcovi s tym ze nefunguje pod Win7x64 a kupit inu s inym chipsetom, najlepsie nejaky Atherosom, s tym by nemali byt take problemy s ovladacom.

Windows 7 - Realtek 8185 wireless connection problem in w7 x64