Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka Karta

Caute potreboval by som radu ohladom mojho pc chcem kupit silnejsiu grafiku ale vraj potrebujem aj silnejsi zdroj mam PC z roboty znacky Dell je tam 305w zdroj co predpokladam je malo chcel by som bud tuto:
Grafická karta 1GB DDR2 (812MHz), ATI Radeon HD 5450 (650MHz), PCIe x16, CrossFire, 64bit, DVI, HDMI, Pasivní chlazení

alebo tuto: Grafická karta - SAPPHIRE HD 4670, 1GB DDR3 (1746MHz), ATI Radeon HD 4670 (750MHz), PCIe x16, CrossFire, 128bit, 2xDVI, HDMI

ide mi oto ci mi to zdroj zvladne alebo musim kupit druhy..ide o rozhranie PCI express

vsetkym za rady moc dakujem z pozdravom Peter

305w jsem jete nikdy nevidel. Mohl by jste uvést i značku zdroje?

-k dotazu HD4670 jsem půl roku živil eurocasem 350w (velmi nekvalitní zdroj)
Hodně jde o to, co máte v počítači všechno za komponenty a zdali by byla výměna grafické karty užitečná.

Zdroj 305w na obě karty je dle mého názoru velmi nevhodný ovšem může pracovat. Pro HD4670 je lepší pořídit nový zdroj.
Druhou kartu je dle mého názoru nesmysl kupovat pro její nedostatečný výkon. Jak říkám. Záleží hlavně co máte za komponenty.

znacku neviem kedze to tam ani neni vidiet,zdroj ush ked budem kupovat tak asi 500w predpokladam ze toto by malo stacit http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=13785 811

o tej grafike,budu slapat na tom hry novsie? ramky mam kingston 2x 1gb uvazujem o kupe este jednej...procak je slabsi...ale pri hrach to moc dolezite vraj nieje
Specifikacia

Vlastnosti procesora:
L2 Cache 1 MB (On-Die, ECC, ATC, Full-Speed)
L1 Trace Cache 12K Instructions
L1 Dátová cache 16 KB
Pôvodný takt 2800 MHz
Krokovanie E0
Typ procesora Intel Pentium 4, 2800 MHz
Označenie procesora Prescott
Sada inštrukcií x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3

ja viem ze nemam masinu ale novy PC sa mi nechce kupovat chce to len maly update

Počítač:
Operačný systém Windows 7 Professional Media Center Edition
Servisný balík OS -
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Názov počítača JANA-PC
Meno užívateľa Jana

Základná doska:
Typ procesora Intel Pentium 4, 2800 MHz
Názov základnej dosky Neznáme
Čipová sada zákl.dosky Neznáme
Systém.pamäť 2048 MB
Typ BIOS-u Neznáme
Komunikačný port (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikačný port (COM a LPT) Port tiskárny ECP (LPT1)

Zobrazenie:
Grafická karta GeForce 6600 LE
Monitor Obecný monitor PnP [NoDB] (7373187289VC)

Multimédiá:
Zvuková karta Reproduktory (Realtek AC'97 Aud

Nosiče dát:
Radič IDE Řadič úložiště Intel(R) 82801GB/GR/GH (řada ICH7) s rozhraním Serial ATA - 27C0
Radič IDE Řadiče úložiště Intel(R) 82801G (řada ICH7) v režimu Ultra ATA - 27DF
Radič SCSI/RAID A2NHD3RA IDE Controller
Disket.jednotka Disketová jednotka
Disková jednotka SAMSUNG HD080HJ ATA Device (80 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Optická jednotka LITE-ON DVD-ROM ATA Device
Optická jednotka OXY UFODIFC SCSI CdRom Device
Stav pevných diskov SMART Neznáme

Oddiely:
C: (NTFS) 76285 MB (11120 MB voľných)

Vstupné zariadenia:
Klávesnica Zařízení klávesnice standardu HID
Myš Myš kompatibilní s technologií HID

Sieť:
Sieťový adaptér Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit Controller (192.168.1.10)

je to PCIe,ush bol u mna jeden typek pozret na oznacenie zakldnej dosky a nemozeme to tam najst jednoducho to Dell-ko nema oznacenie som stoho na nerf...ako som pisal pojdu tam 2x 2gb ramiek Kingston a nejaku 1gb grafiku a zdroj od 400w chcel som len vediet ci to bude stacit na hry procak nemienim kupovat musela by byt ina zakldna doska:(

Ako som pisal pojdu tam 2x 2gb ramiek Kingston a nejaku 1gb grafiku

To je pravděpodobně DDR1, dvougigo see nedělá a jednogigovka stojí skoro 900.Otázka kolik těch pamětí deska zvládne.
Kdybys desku,cpu,ram a tu grafiku prodal na auktru tak nemusíš skoro nic přidat (k těm 1800 co ccheš vrazit do ram) a máš nový dvoujádro. Ale máš svůj šílenej plán o malým upgradu:-D