Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto :(:(:(

dobrý den mám jeden velký problém s počítačem když ho pustím tak nenaběhne ani obrazovka a vypne se po 3 sekundách se zase zapne a 8krát zapípá zvuk z bedny zapípá to asi takhle . ... ... . jestli by ste mě mohli poradit co stím děkuji
Uzivatel si svoj problem este premysli a otazku polozi znovu...tentoraz s vystiznejsim predmetom. Lock (fleg)

Evidentne si nepochopil Masovu ironiu. Kedze si trubka a nevies napisat ani poriadny predmet otazky Maso ti rovnako trubkovsky odpovedal.
Otazku zamykam a mas druhu moznost ju znovu polozit. odporucam precitat si "navod", ktory sa ti tam zjavi pred kazdou otazkou. Ak je to na teba prilis zlozite nechaj si otazku napisat skusenejsim kamaratom.