Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se spuštěním systému(pc)

dobrý den mám jeden velký problém s počítačem když ho pustím tak nenaběhne ani obrazovka a vypne se po 3 sekundách se zase zapne a 8krát zapípá zvuk z bedny zapípá to asi takhle . ... ... . jestli by ste mě mohli poradit co stím děkuji (sorry za minulej příspěvěk)

Take pipanie je na 99,9% problem s RAM, tak si ich skontroluj prip. vyskusaj RAM moduly po jednom. Zvysne 0,1% je vadna doska.

P.S. Este mozes skusit clear CMOS.
Mimochodom to pipanie tak jak si ho popisal oznacuje u Phoenix POSTcode 28h (. = 0, ... = 2, teda . ... ... . je 0220 v stvorkovej sustave a to he 28h :), to by bola tiez vadna RAM (moze byt aj len blby kontakt RAM modulu apod :)

MM.. DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY SEŠ BOREC fakt díky moc vyřešeno nejdřív sem jí vyndal tak to slopak sem jí zandal a slo to znova asi jsem jí neměl správně docvaklou:) díky moc už sem se bál že budu muset kupovat novej počítač uuff fakt dík moc klaním se před tebou díky a poradno taky díky uuuf spad mi kámen ze srdce:D