Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazání druhého win7 z disku D

Ahoj, chci se zeptat, kamarád si nahrál dvě win7, protože mu jedno umřelo tak ho chce vymazat, bootovací obrazovku, kde byly navýběr dva windows jsewm již odstranil, ale složku windows z disku D, se mi nedaří odstranit, systém píše, že potřebuji oprávnění správce, přitom na pc je jen jeden účet a to typ správce, můžete mi prosím poradit jak ten windows vymazat?

Napr. nastavit si opravnenia resp. prevziat vlastnictvo (napr. v pravy klik - vlastnosti). Za predpodkladu ze to je ten spravny (nepouzivany) Windows tak to este potom nabootuje.

P.S. druha moznost je odzalohovat si data z D (na C; apod) a cely D sformatovat.