Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s BOOTováním Windows

Zdravím pánové a dámy,
stala se mi neblahá věc:
1. Mám disk rozdělaný na 2 oddíly
2. Na jednom oddíle jsem měl WVistu a na druhý jsem po čase nainstaloval W7.
3. Rozhodl jsem se, že budu používat W7 a tak jsem naformátoval oddíl s Vistou.
A teď mi 7čka nejde nabootvat, píše při BOOTování, nebyl nalezen soubor "BOOTSETC" nebo nějak tak.

Dalo by se to nějak spravit? A jak? Nainstalovat na ten prázdný oddíl jiný Windows a přetáhnout si potřebné data zvládnu levou zadní, ale já se potřebuju dostat do některých programů pracovních a zazálohovat si je.

Předem děkuji za všechny nápady

V EasyBCD sa neda nastavit si ten druhy oddiel ako bootovaci?

P.S. pripadne skus nastavit ten druhy oddiel ako aktivny v sprave diskov (pravy klik na tento pocitac - spravovat) pravy klik na oddiel - nastavit aktivny. Ked nepomoze tak nastav aktivny nazad ten prvy oddiel.