Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi roter

Dobrý den mám wifi router a z nej mi jdou dva kabely k stolnímu pc a notebooku bohužel ten router neumí vzsílat wifi což je problém to bych zrovna potřeboval jak bych to měl řeši. Mám koupit jinej router nebo jen neco jiného co by se k tomu připojilo a vysílalo to ? dekuji za odpovědi a za rady :)

v nastavení routeru bude položka např. wireless.
tam si zapneš vysílání wifi (radio enable), vybereš normu (obvykle 54g = 802.11g), vyplníš ssid (jméno tvé sítě), zvolíš rozumné šifrování (wpa/2 personal) a wpa key (cca 10 znaků).
wpa key je dobré si nalepit na router.