Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amazon platba kartou

Zdravím, nemá někdo zkušenost s nákupem na amazon.com?
Jde o to, že jsem si vybral nějaké knihy, udelal registraci pridal svoji platebni kartu a objednal.
Prisel mi mail, ze je nekde chyba, zadal jsem to dlouhe cislo karty, ale pak kdyz jsem zadaval drzitele karty tak nevim
jestli tam mám psát diakrtiku ve jméně nebo ne "í" a stejně ak jestli jmnéno držitele má být velkým písmem jako na kartě.
A zarazilo mě, že nikde nezadávám to trojmístné číslo ze zadní strany karty ...

A ještě když objednám jak rychle si strhnou peníze z účtu?

Díky

tak predbezne vyresno, vzdy jsem si kartu aktivoval pro platby pres net pres telefon, ale zaroven je vzdy po provedni platby blokuji. Dnes jsem byl kartu aktivovat na pobocce a to je zrejme ten problem protoze kdyz aktivuji kartu pro platbu pres internet na pobocce tak je to aktivni az druhy den ...