Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lexmark x2350 a windows 7

Dobrý den,mám problém s mojí tiskárnou.Donedávna jsem měl na kompu windows xp a v pohodě, přešel jsem na windows 7 a tiskárnu prostě nemůžu za nic nainstalovat, na netu jsem našel pár návodů, že se mají použít ovladače z windows vista a nastavit kompatibilita, zkouším už to asi po 20té ale prostě to nejde, instalace proběhne vždy hrozně rychle a ovladač se nainstaluje jen na skener, nemáte někdo podobný problém s x2350 ? Díky.

Díky, ale přesně tenhle návod jsem již zkoušel, můj problém je že po nastavení kompatibility, spuštění a připojení kabelu instalace proběhne během 2-3 sekund a nainstaluje se driver pouze na skener. Když připojím kabel win7 zahlásí že se nepodařilo nainstalovat ovladač zařízení a po instalaci je to to samé, ve správci naleznu pouze skener a neznámé zařízení lexmark2300.