Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem schválení pc sestavy

Ahoj,prosím obracím se na vás s žádostí o pomoc.Chtěl bych koupit nové pc,windows 7, bez monitoru.Myslel jsem něco kolem 10 000 kč.Mělo by být na hry typu Mafia 2,a na internet.U nás ve městě jsem nalezl tenhle.Vím,že to není žádné dělo,ale chtěl bych prosím poradit,jestli je to na hraní a na internet dostačující.Díky M.

Příště to sem dej v nějaké lidské podobě. Opíšu sem to základní:
Deska: MSI-870-C45
Procesor: AMD Athlon X2 255 BOX
Paměti: A-Data 2GB DDR3
GK: MSI-N220GT
Bedna: Eurocase s 400W Fortron PNF zdrojem
Disk: Seagate 500GB

+ optická mechanika LG, čtečka karet do disketový pozice, periferie a Win7 Home 32bit
-------

Je to sestava vhodná na kancelařinu (ta grafika je lowend), Mafii 2 na tom budeš hrát hodně těžko (nízké detaily, nízké rozlišení).

Tak ta grafika je rozhodně lepší, než v původním návrhu. Na tom se už dá něco zahrát, s rozumným rozlišením.. Řekl bych že trochu podcenili zdroj. Možná to utáhne, ale časem by mohly být problémy. A sestavu bych si nenechával u nich zahořet, stačí když tomu jednoho krásného dne dojde doma :-)

ahoj,prosím vás,poslední otázečku :-) Jaký zdroj by jste mi doporučili raději místo tohohle,když říkáte,že tenhle trošku podcenili?Je tam velký cenový rozdíl?A poslední:Tahle sestava půjde do budoucna v případě potřeby rozšířit? Myslím jen přidáním pamětí grafiky? Nebo se bude muset dávat zase deska apod. ?Moc díky M.

To co ti napsali je cela PC skrina so vstavanym zdrojom, ty teraz potrebujes skrinku bez zdroja a zdroj extra. Alebo inu skrinku s lepsim zdrojom, ceny skrin su rozne zavisi to od celkovej konstrukcie atd. Musis si pozret ponuku toho shopu ze co maju a jake skrinky sa ti pacia aj designovo apod.

Na to co mas by ten 400W Fortron zdroj snad aj stacil ale ked to budes chciet rozsirovat (napr. lepsiu velmi vykonnu grafiku a CPU) tak je treba zobrat teraz radsej lepsi a silnejsi zdroj inac by si potom pri zmene grafiky za vykonnu zas musel kupovat novy zdroj za 1000.

K tomu upgrade: pamat grafiky sa rozsirovat neda a nemalo by to ani ziaden zmysel. Ako upgrade v buducnosti samozrejme da sa vymenit grafika za vykonnejsiu a CPU za vykonnejsi. RAM tam mas relativne dost 4GB staci dnes na vsetko, v buducnosti sa da samozrejme dokupit viac.

aha,super odpověď,díky,takže já se raději zítra poradím s nimi na kolik navíc by mi to vyšlo,protože se v tom fakt nevyznám ani na těch jejich stránkách,jedině kdyby jsi se na to kouknul ty,kdyby ti to nevadilo.Když sem dám jejich stránky,doufám,že neporuším nějaké pravidla.Ještě mi napadlo,že mi tam napsali disketovou jednotku.Má to v dnešní době smysl ji tam dávat,nebo to mám chtít bez ní? Díky M.

Ides tam na Komponenty - Skrine PC - a hore kliknes na Miditower (to je bezna velkost)
Zistis ze ta skrina ktoru ti navrhovali (vypada takto: http://www.axes.cz/components.php?&show=cats&cats= components&maincat=7&subcat=51&id=2984) je bez zdroja za 560Kc s DPH: http://www.axes.cz/components.php?&show=cats&cats= components&maincat=7&subcat=51&id=4938
a slusnejsi zdroj stoji nejakych 1000 napr. ten seasonic 500W OEM (ma na 12V viac jak ten fortron, ten ma max. 300W na 12V a seasonic 500W ma max 400W na 12V t.j. o 100W viac. Rozdiel v cene je tam tych par stovak (1300Kc versus 560Kc+1070Kc)

P.S> ked sa ti napr. coolermaster skrina paci viac tak si zas musis priplatit par stovak za lepsiu skrinu (bude mat urcite aj lepsie plechy a menej drncat apod)

ahojky,tak už ho mám doma.Jen mi po zaplacení nasadil prodavač brouka do hlavy,když řekl,že na tuhle sestavu jsem měl mít větší bednu,že v případě hraní náročnější hry se mi bude zahřívat grafika (že je prý dost silná :-) ) a pc se může vypínat.Mám prý hlídat teploty v biosu,nebo si stáhnout nějaký program,který to bude hlídat za mě :-) Jaký je na to váš názor prosím?Bude stačit,když budu mít okolo z každé strany cca3 cm místo,nebo ho raději mam postavit do prostoru?Díky M.

Nech prodavače prodávat.Skříň Coolermaster - Elite 330 má slušně řešenou cirkulaci,
Přední nasávání a zadní odvod teplého vzduchu + odsávací ventilátor.
Karta není nijak zvláště topiva takž pokud to vzadu neucpeš (třeba vražením do stolu)
tak se to v pohodě uchladí.

ve stolu to mám,ale vzadu mám díru cca 30 x20 cm.To není problém zvětšit.Ze stran asi 3 cm místa.To je asi málo,co?Jestli jo,tak vyříznu příčku.Mám udělat otvor i zespodu do regálu pod bednu?A ještě mi prosím řekni,když syn bude hrát několik hodin,grafika pojede na max,tak to bude taky v pohodě? Díky moc M.

ok,moc jsi mi uklidnil.Díky moc.Poslední otázku: Na xp mám teď avast a občas zapnu spyware terminátor.Donedávna jsem cokies a temp čistil ručně,teď to dělám ccleanerem.Na tenhle nový pc s windows7 chci dát taky tohle,jsem na to zvyklý.Myslíš,že to lze? Tempy apod. se tady musí mazat taky jako na xp?Stejný postup?Nebo má win7 nějaký vlastní antivir?Trošku moc otázek,viď? slibuju,že poslední :-)