Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem notebooku

Dobrý den,
chtěl bych pomoct s výběrem NB, mám 2 kandidáty, ale boužel se jaksi nemužu rozhodnout který koupit a tak bych se rád zeptál vás tu na poradně který je výhodnější koupit. Byl bych rád kdyby ste napsaly výhody a nevýhody ať už v technických parametrech, přenášení nebo designu. Všem děkuju předem. Sem tu poprvé tak doufám že mi poradíte.

1.NB
http://www.alza.cz/sony-vaio-vpcf13m1e-h-stribrny- d187907.htm

2. NB
http://www.alza.cz/acer-aspire-7745g-7746g75mnks-d 189477.htm

Dobře oprava :) :

Většinou na hry... ale minimalně 2x tydně nekam jezdim bo přechazim...tudíž ta velikost mi docela vadí...
Docela taky zkouknu nějakej ten filmek... (Sony ma lepší rozlišení)
Designově se mi u Sony moc nelíbí ty tlačítka nad klávesnicí, ale zase se mi u Sony víc libi klavesnice.

Určitě by u mě zvítězil Notebook který by měl velikost obrazovky a rozlišení, klavesnicu jak Sony a HW vybavení jak Acer... tudíž sem zase na mrtvém bodě.

Mohu se zeptat na váš názor, který NB by ste zvolil?