Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s zapojenim Wi-Fi karty

Zdravim poradnu..

Kvuli zlamanej antene a tim padem slabym signalem,jsem musel vymenit Wi-Fi kartu v PC.Jednalo se o adapter v PCI slotu,ktery jsem odinstaloval,vytahl z PC a vymenil za adapter TP-WN353G od TP-LINK-u.Nainstaloval jsem ovldace,utility,ale stejne nefunguje.Nefunguje v zadnem PCI slotu a dokonce uz ani stary adapter,ktery tam byl a fungoval nefunguje.
Hlasky nevyhazuje zadny,ale v sitovych pripojenich je zarizeni adaperu zakazano.I kdyz ho povolim,stejne je furt zakazano..
OS je Win7..
Nevite prosim nekdo jak tohle vyresit?

No,snad az tak levej nejsem,cize vim a jsem presvecen,ze jde o OS 32bit.

Jelikoz jsem uz par krat na podobny chybe se uz spalil(odinstalace utilit,apod),tak jsem je pro jistotu vyhodil i z registrů.

Zaujimavy je,ze ted,kdyz jsem vyhodil vsechno z novy karty,a zalozil tu "starou",dal ovladace,utility,tak se rozbehla.Kdyz tam vlozim novou,tak nejde a taky nejde,kdyz jsou tam oba..Hm..zajimavy,ale uz to asi nebudu resit,tak si zavery udela obchodnik.

tak jsem je pro jistotu vyhodil i z registrů.

tak este skus nic nevyhadzovat z registru proste tu staru odinstaluj normalne pridat/ubrat a daj tam novu a nainstal ovladace pre Win7 z webu vyrobcu, ked to nejde chod reklamovat nech si ten crep vyrobca niekam strci, ber inu kartu od ineho vyrobcu.

Dik!
Asi jsi slepej,ja to potrebuji na Win7..;-)
Nakonec,kdyby jsem byl laik,nebo-li "standartni uzivatel,tak to uz rano nesu spatky do prodejny na reklamaci.Podle me je na vyrobci,aby dal do baleni ovladace,utility a nevim co vsechno,kdyz to uz nabizi a prodava.Neni na me,jak uzivateli,abych shanel neco,co bude fungovat...