Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení DD-WRT??

Dobrý den.
Poskytovatel internetu mi zrychloval rychlost a od té doby mi se nejde připojit přes router ASUS 520GC. Pouze přes kabel od poskytovatele. Vyhledal jsem si na internetu, že je dobré routr flashnout, což jsem učinil na DD-WRT. Když nastavím získání IP adresy ze serveru automaticky, stále nic... Nejde ani přes kabel LAN, natož přes WIFI. Prosím poraďte, jak ještě DD-WRT nastavit?
PS: poskytovatel mi pouze řekl, že je nutné nastavit získání IP automaticky, což jsem učinil
Děkuji

Jakou IP adresu dostaneš, když se připojíš napřímo? Není to náhodou nějaká z rozsahu 192.168.1.x?
Jakou IP ukazuje na WAN portu ten router?
Nemá provider blokaci na MAC adresu?

Na přímo napojený kabel zobrazuje IP 192.168.1.4, router ukazuje na WAN 192.168.1.5, LAN má 192.168.1.1 (výchozí brána pro router) a bohužel nevím, kde a co je provider, abych si ověřil, zda je MAC adresse v blokaci. Jsem jenom uživatel, který si nastaví skoro vše dle instrukcí od pomoci. Ale učím se rychle :))
Předem moc díky za pomoc

Na přímo napojený kabel zobrazuje IP 192.168.1.4, router ukazuje na WAN 192.168.1.5, LAN má 192.168.1.1

.. a to je i důvod, proč ti router neroutuje. Routovat mezi dvěma stejnými sítěmi přece nelze. :i:

Nastav si LAN třeba na síť 192.168.2.0/255

edit: tj. router LAN IP na 192.168.2.1 a DHCP server rovněž na tento rozsah (v zásadě u DHCP stačí přepsat tu 1 na 2)