Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítačová zostava - názor

Dobrý večer, k Vianociam si chceme dopriať nové PC(najma na hry). Chcem sa spýtať čo by ste tejto zostave vytkli, zmenili a podobne? Posudte komponenty z hladiska kvality, vykonu. Nesom si istý procesorom či je dostatočný na dnešné nové hry a neviem sa rozhodnuť ktorý zdroj vybrať. Popripadne skuste nieco zostaviť vy ak mate trochu času. Ďakujem
Tak tu je zostava:
Skriňa - COOLERMASTER ELITE SERIES 332
Doska - ASUS M4A88T-V EVO
Procesor - AMD ATHLON X4 640 3.0GHZ
Pamať - KINGSTON 1333MHZ 4GB 1,5V
Hdd - SAMSUNG SPINPOINT F3 750Gb
Gradická karta - ASUS EAH6850 DIRECTCU 1GB DDR5
Zdroj - ENERMAX PRO82+ II 525W Bronze alebo FORTRON EPSILON 500W
Chladič - AC FREEZER REV.2

Klasika, takový zlatý střed. Když budeš používat dedikovanou grafiku, stačí AMD870. CPU sice stačí, možná bych tam ale dal Phenom II. Z těch zdrojů raději Enermax, špatné nejsou ani Corsairy či Seasonicy. Fortrony nemusím.