Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr GK 57xx

Dobrý den, prosím doporučte grafickou kartu řady 57xx
k tomuto PC
AMD Athlon 64 X2 5400+ Black Edition (Socket AM2)
A-DATA + Series 2GB (2x1GB) DDR2 800
Gigabyte GA-MA770-DS3 - AMD 770
Western Digital Caviar SE16 WD3200AAKS - 320GB SATA II
Corsair VX550 550W
Microsoft Windows XP Home Edition CZ OEM

Předem děkuji za veškeré rady

Ano to bude dobrá volba, v některých hrách ale počítej, že tě bude omezovat procesor, tzn. že budeš mít nízký framrate, ale grafika v tom bude nevině. Novější hry už počítají s více jádry a hlavně novější procesory jsou rychlejší díky nové architektuře. Athlon 64 X2 nedokáže v některých hrách uspokojit ani mnohem slabší karty..