Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde spustit.

Dobrý den. Koupila jsem si notebook Acer 5542g s operačním systémem Linpus Linux. Po zapnutí počítače a vsunutí dodaného CD chce počítač napsat heslo ( komunikuje v angličtině) ale nevím jaké. Internet mám drátový ale nejde spustit. Jsem už starší a počítačům téměř nerozumím. Prosím poraďte, co mám s notebookem provést, aby se uvedl do provozu. Děkuji.

Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (MM..)

ten co vám takový notebook doporučil je blbec.
- acer není notebook ale shit (tedy laciná řada aspire určitě)
- běžný domácí uživatel, který si neumí nainstalovat systém a nevládne zrovna angličtinou, si nemá kupovat nerozchozený notebook s jakýmsi anglickým instalátorem.

oslovte toho co vám to doporučil, ať tam rozchodí nějaký systém (je jedno jestli linux nebo dodatečně za pár tisíc dokoupené windows). pokud mu to nepůjde, ať to vyreklamuje zpět, američané to tak dělají. co nefunguje po zapnutí se automaticky vrací prodejci, ať se stará. a protože ten to opravit taky neumí, vrací prachy.