Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ext.hdd

zdravím. chcel by som vás poprosiť o radu... kúpil som externý HDD apacer ac202. napájanie cez usb... ke´d ho pripojím k pc, pc mi ho nenačíta - nevyhodí ani žiaden titulok ani zvuk pripojenia hardvéru. na inom pc mi to nerobí. skúšal som aj prepájanie do iných portov, nepomohlo. ovládče na CD neboli.
mám win XP PRO
prosím poraďte

Tie dve konektory zapaja do USB portov ktore nie su pri sebe, snad mas v PC viac jak 2USB porty. Idealne dozadu do PC nie dopredu (tam je navyse aj nahovno kabel v kejse).
Vseobecne problem je v tom ze mas asi nahovno zakl.dosku (zrejme je uz aj odpalena resp. napajanie USB je uz "nacate") alebo mas nahovno zdroj.