Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přípona swf

Zdravím, stahoval jsem si z netu dokument a po načtení mám prázdnou černou stránku. V adrese má dokument příponu " swf ". Poradí někdo jak na to ? Předem dík. Douša

swf je shockwave flash (prehrava ho priamo vo webovom prehliaci integrovany adobe flash player), ak chces stiahnut nejaky dokument tak ho tahaj niekde kde maju fakt dokument a nie flash video.

Niekedy je mozne ze prehliadac da blbu priponu takze je dobre sa pozret do suboru totalcommanderom (F3) ze jaku ma hlavicku a ak tam bude jasna hlavicka nejakeho dokumentu (pdf apod) tak premenovat priponu suboru.