Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz - Koupě nové základní desky a komaktibilita operačních pamětí

Pokud si zakoupím novou základní desku a u výrobce desky je u specifikace operačních pamětí hvězdička /*/ s odkazem na Qualified Vendors List (QVL), co to přesně znamená ? Otevřu-li tu tabulku, je tam mnoho operačních pamětí, nikoliv však ty, které jsem si pro desku původně vybral sám. Pokud tam nejsou uvedeny, znamená to tedy, že nebudou v desce fungovat ? Mohl by mi s tímto prosím někdo poradit. Přikládám odkaz na desku a původně vybrané paměti, ty jak jsem však zmínil, nejsou uvedeny ve Qualified Vendors List (QVL).
http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=AM2RChl84MZrK h6J&templete=2
paměti : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7549 3
osazeno procesorem Intel Core i7-930

Jezisi kriste. To snad je vtip tie RAM. OMG OMG. Kup si normalne RAM co im netreba vetrak, idealne s napatim 1,5V. Fungovat budu vsetky nemusia byt vo vendor liste.
P.S> prip. si kup 2000ky a pouzivaj ich na 1866 na nizsom napati, to je z hladiska (ne)hriatia idealne riesenie.